SCh TOMY

Społeczność Chrześcijańska TOMY w Tomaszowie Mazowieckim to kościół założony w wyniku działalności Fundacji Proem. Zarejestrowany 6.09.2006 roku jest częścią Kościoła Chrystusowego w RP (jeden z kościołów poreformacyjnych, istniejący w Polsce od 1921r.). Skupia wiernych utożsamiających się z nurtem chrześcijaństwa ewangelicznego, który w swoim nauczaniu odwołuje się do dziedzictwa tradycji Nowego Testamentu.

Nabożeństwa Społeczności Chrześcijańskiej TOMY odbywają się w każdą niedzielę o godz. 10.00 w budynku przy ul. Jerozolimskiej 1E. Można je też oglądać na żywo w internecie na stronie schtomynazywo.pl.

W każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 10.00 zapraszamy na Kidstuf – comiesięczne spotkania dla dzieci i rodziców, podczas których w niezapomniany sposób wspólnie poznają te wartości, jakimi dobrze jest się kierować w życiu. Kidstuf to 45 minut dobrej muzyki, dramy, video i… świetnej zabawy.

Społeczność Chrześcijańska TOMY jest umieszczona w Rejestrze kościołów i innych związków wyznaniowych w dziale „A” poz. 24. Więcej informacji na temat działalności SCh Tomy na stronie schtomy.pl i facebook.com/schtomy.

Społeczność Chrześcijańska TOMY
ul. Jerozolimska 1E
97-200 Tomaszów Maz.
tel. 44 724 00 27
email: biuro@schtomy.pl