Zimowisko 2018

Zimowisko English&Art w Chrześcijańskim Centrum Proem w  Zakościelu

21 - 27 stycznia 2018

Zobacz więcej, dowiedz się więcej, przeżyj więcej podczas zimowiska English&Art w Zakościelu! Wesoło i kreatywnie spędź ferie zimowe odpoczywając i rozwijając swoje zainteresowania i talenty!

 

1. English&Art  zimowisko z językiem angielskim i warsztatami artystycznymi dla dzieci 7-13 lat

2. Super Heros zimowisko szkoleniowe dla młodzieży od 14 lat 

 

Program łączy wypoczynek, sport i zabawę z nauką angielskiego, poznawaniem najpiękniejszych historii biblijnych oraz zajęciami artystycznymi, które pobudzą twórczą inwencję i pomogą rozwijać talenty oraz wiarę we własne umiejętności. 

Dzieci uczą się języka angielskiego, podstaw plastyki, śpiewu, tańca, fotografiki, filmu. W różnorodnch klubach twórczych nabywają nowych umiejętności, wzbogacają  warsztat i wyobraźnię.  Uzupełnieniem programu jest codzienny wypoczynek, zajęcia i sporty na śniegu, konkursy, wycieczki i zabawy.

Podczas zimowiska dla dzieci organizowane jest szkolenie wolontariuszy Super Heros dla młodzieży.  

Zajęcia językowe i warsztaty artystyczne będą prowadzone przez native speakers i polskich lektorów, pracowników Proem oraz wolontariuszy z Kansas, USA.

 

Zimowisko - English&Art  dla dzieci 7-13 lat

W programie:

-Zabawy na śniegu, jazda na saneczkach hokej, ognisko, pływalnia, wycieczki

-Zajęcia językowe i nauka angielskiego w formie zabawy, konwersacje, wesołe ineraktywne zajęcia z wykorzystaniem multimediów i gier edukacyjnych, zagadki gramatyczne

-Kluby artystyczne z tańca, plastyki i śpiewu

-Warsztaty multimedialne z grafiki komputerowej, fotografiki i filmu 

-Zagadki i historie biblijne, nowe piosenki i filmy

-Poranne i wieczorne spotkania tematyczne 

-Zabawy i gry w kawiarence  

Koszt 750 zł 

(obejmuje zamieszkanie w 2- i 4 - osobowych pokojach z łazienką, 4 posiłki dziennie, ubezpieczenie, opiekę wychowawczą i medyczną)

Rejestracja

 

Super Heros zimowisko szkoleniowe dla młodzieży powyżej 14 lat

To połączenie wypoczynku z nauką, szkolenie i przygotowanie wolontariuszy do pracy na letnich obozach fundacji Proem. Częścią programu jest aktywny udział młodzieży w organizacji zajęć dla dzieci z zimowiska English&Art oraz nauka poprzez obserwcję.  Dla uczestników szkolenia oprócz obowiązkowych zajęć, wykładów, warsztatów - atrakcje i czas wolny na aktywny, zimowy wypoczynek, wycieczki, sanki, ognisko, film, kawiarnia. 

 Koszt 490 zł

(obejmuje zamieszkanie w 2- i 4- osobowych pokojach z łazienką, 4 posiłki dziennie, szkolenie, ubezpieczenie, opiekę wychowawczą i medyczną).

Rejestracja

Dokumenty do pobrania dla uczestników:

Karta kwalifikacyjna

Prosimy o pobranie karty kwalifikacyjnej, wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie nam w dniu przyjazdu na zimowisko.

Wróć