Proem Fit / Proem Strong / Proem Saga

To propozycja dla tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu dla całej rodziny i w gronie przyjaciół. Zapraszamy panie, panów, młodzież, młode małżeństwa, rodziców z małymi dziećmi, babcie i dziadków z wnukami oraz każdego kto lubi aktywność, przyrodę i towarzystwo innych ludzi. Obok zajęć ruchowych sprzyjających zdrowiu i umacnianiu więzi rodzinnych oraz międzypokoleniowych proponujemy także ciekawe wykłady oraz rozmowy przy kawie i herbacie.

W programie Fit/Strong: codziennie rano dla chętnych: bieg, spacer, nordic walking, insanity. Trzy bloki ćwiczeń w ciągu dnia o różnym stopniu trudności w sali i na świeżym powietrzu. Zajęcia o małej i dużej intensywności z instruktorkami z USA i Polski: aerobik, kickboxing, stretching, zajęcia na siłowni, zumba. Wieczorem ćwiczenia relaksacyjne i dobra rozrywka (film, koncert, ognisko). Inne atrakcje: mini golf, ścianka do wspinaczki, wycieczki rowerowe, spływ kajakami, konie, bryczki, spa (zabiegi kosmetyczne, sauna, masaż). Codzienne rozmowy o wartościach, relacjach i zdrowiu oraz kulinarne ciekawostki.

W programie Saga: wspólne zajęcia dla dzieci i dorosłych: bilard, piłkarzyki, hamaki, gry w kawiarni, spacery, wycieczki rowerowe, kajaki, ognisko. Trochę sportu: gry i mecze, zajęcia na ściance do wspinaczki i zip-line. Dużo wypoczynku, poznawanie zabytków Inowłodza i okolic. Godzinny blok zajęć dla dzieci (zajęcia prowadzone przez opiekunów) i zabawa na nowo wybudowanym kolorowym placu zabaw. W tym czasie dla dorosłych spotkania dyskusyjne o tematyce związanej z relacjami, wartościami, zdrowiem. Codziennie wieczorna modlitwa i inspiracja z Pisma Świętego.